Aller au contenu principal
Bordeaux
UCPA Sport Station de Bordeaux - Photo principale
UCPA Sport Station de Bordeaux
Bekijk beschikbaarheid

Boek een baan voor squash bij UCPA Sport Station de Bordeaux

Banen
16
Prijs
Afhankelijk van de speeltijd
Reservering
Online

À propos du Squash au UCPA Sport Station de Bordeaux

Le UCPA Sport Station de Bordeaux dispose de 16 terrains de squash à l'adresse 10 Rue Charles Chaigneau, 33100 Bordeaux.

Le club est ouvert 7 jours par semaine. Réservez en ligne sur Anybuddy : disponibilités en temps réel, paiement sécurisé, confirmation instantanée.

Voir la page du club tous sports

Praktische info

Klantbeoordelingen

5.0
5 reviews
Bekijk alle beoordelingen →

Veelgestelde vragen over UCPA Sport Station de Bordeaux

Hoe reserveer ik een squashterrein bij UCPA Sport Station de Bordeaux?
Reserveer online via Anybuddy in 3 stappen: 1) kies een tijdslot uit de real-time beschikbaarheid van UCPA Sport Station de Bordeaux, 2) selecteer het uur en het terreintype, 3) betaal veilig online. Onmiddellijke bevestiging. De club bevindt zich 10 Rue Charles Chaigneau 33100 Bordeaux.
Hoeveel kost een squashterrein bij UCPA Sport Station de Bordeaux?
De prijzen voor een squashterrein bij UCPA Sport Station de Bordeaux variëren afhankelijk van het tijdslot, de duur en het terreintype. Raadpleeg de beschikbaarheid op deze pagina voor real-time prijzen.
Kan ik een reservatie bij UCPA Sport Station de Bordeaux annuleren?
De annuleringsvoorwaarden van UCPA Sport Station de Bordeaux worden vermeld bij de reservatie. De meeste Anybuddy-partnerclubs bieden gratis annulering tot 24u of 48u voor het tijdslot.

Squash · 16 velden

#1 in België voor veldboeking

+600 000 sporters vertrouwen ons

Klantenservice 7 dagen per week

Apple PayVisaStripeGoogle PayMastercardAmerican Express

🔒 100% veilig betalen

Anybuddy

4,8/5

Sluit je aan bij onze 600 000 spelers!