Aller au contenu principal
Saint-Lys
Saint Lys Olympique Tennis Club - Photo principale
Saint Lys Olympique Tennis Club
Bekijk beschikbaarheid

Boek een baan voor tennis bij Saint Lys Olympique Tennis Club

Banen
3
Prijs
Afhankelijk van de speeltijd
Reservering
Online

Le Saint Lys Olympique Tennis Club vous accueille sur ses 4 terrains entretenus toute l'année, comprenant 2 terrains extérieurs en terre battue et 2 terrains en résine. Notre bureau, passionné par la pratique du tennis en France, vous attend avec le sourire grâce à Anybuddy. Réservez votre terrain pour y frapper vos meilleurs coups droits en compagnie de vos amis ou en famille.

Praktische info

Klantbeoordelingen

4.0
6 reviews
Bekijk alle beoordelingen →

Veelgestelde vragen over Saint Lys Olympique Tennis Club

Hoe reserveer ik een tennisterrein bij Saint Lys Olympique Tennis Club?
Reserveer online via Anybuddy in 3 stappen: 1) kies een tijdslot uit de real-time beschikbaarheid van Saint Lys Olympique Tennis Club, 2) selecteer het uur en het terreintype, 3) betaal veilig online. Onmiddellijke bevestiging. De club bevindt zich Chemin de Pillore 31470 Saint-Lys.
Hoeveel kost een tennisterrein bij Saint Lys Olympique Tennis Club?
De prijzen voor een tennisterrein bij Saint Lys Olympique Tennis Club variëren afhankelijk van het tijdslot, de duur en het terreintype. Raadpleeg de beschikbaarheid op deze pagina voor real-time prijzen.
Kan ik een reservatie bij Saint Lys Olympique Tennis Club annuleren?
De annuleringsvoorwaarden van Saint Lys Olympique Tennis Club worden vermeld bij de reservatie. De meeste Anybuddy-partnerclubs bieden gratis annulering tot 24u of 48u voor het tijdslot.

Tennis · 3 velden

#1 in België voor veldboeking

+600 000 sporters vertrouwen ons

Klantenservice 7 dagen per week

Apple PayVisaStripeGoogle PayMastercardAmerican Express

🔒 100% veilig betalen

Anybuddy

4,8/5

Sluit je aan bij onze 600 000 spelers!