Aller au contenu principal
Montois-la-Montagne
Padel Paradise Montois-la-Montagne - Photo principale
Padel Paradise Montois-la-Montagne
Bekijk beschikbaarheid

Boek een baan voor padel bij Padel Paradise Montois-la-Montagne

Banen
3
Prijs
Afhankelijk van de speeltijd
Reservering
Online

🎾 Bienvenue chez Padel Paradise

Envie de jouer au padel à Montois-la-Montagne ? Découvrez Padel Paradise, un complexe dédié au padel indoor, idéal pour profiter de votre sport préféré toute l'année, quelles que soient les conditions météo.

🎾 Nos pistes

  • 2 pistes indoor de padel double pour vos parties à 4

  • 1 piste indoor de padel simple pour jouer en 1 contre 1

  • Des installations adaptées à tous les niveaux

  • Un espace idéal pour les parties entre amis, en famille ou entre collègues

🏆 Un espace dédié au padel

Que vous soyez débutant, joueur régulier ou confirmé, Padel Paradise vous permet de profiter pleinement de votre session dans un environnement couvert.

Les pistes de double sont parfaites pour partager un moment convivial à 4, tandis que la piste simple permet de travailler son jeu et de relever de nouveaux défis en 1 contre 1.

Voorzieningen

WC
Terras
Clubhuis
Verlichting

Praktische info

Veelgestelde vragen over Padel Paradise Montois-la-Montagne

Hoe reserveer ik een padelterrein bij Padel Paradise Montois-la-Montagne?
Reserveer online via Anybuddy in 3 stappen: 1) kies een tijdslot uit de real-time beschikbaarheid van Padel Paradise Montois-la-Montagne, 2) selecteer het uur en het terreintype, 3) betaal veilig online. Onmiddellijke bevestiging. De club bevindt zich 91 bis Rue de la Mine 57860 Montois-la-Montagne.
Hoeveel kost een padelterrein bij Padel Paradise Montois-la-Montagne?
De prijzen voor een padelterrein bij Padel Paradise Montois-la-Montagne variëren afhankelijk van het tijdslot, de duur en het terreintype. Raadpleeg de beschikbaarheid op deze pagina voor real-time prijzen.
Kan ik een reservatie bij Padel Paradise Montois-la-Montagne annuleren?
De annuleringsvoorwaarden van Padel Paradise Montois-la-Montagne worden vermeld bij de reservatie. De meeste Anybuddy-partnerclubs bieden gratis annulering tot 24u of 48u voor het tijdslot.

Padel · 3 velden

#1 in België voor veldboeking

+600 000 sporters vertrouwen ons

Klantenservice 7 dagen per week

Apple PayVisaStripeGoogle PayMastercardAmerican Express

🔒 100% veilig betalen

Anybuddy

4,8/5

Sluit je aan bij onze 600 000 spelers!