Aller au contenu principal
Saint-Jean-de-la-Rivière
Commune de Saint-Jean-de-la-Rivière - Photo principale

Boek een baan voor tennis bij Commune de Saint-Jean-de-la-Rivière

Banen
1
Prijs
Afhankelijk van de speeltijd
Reservering
Online

Réservez facilement un terrain de tennis à Saint-Jean-de-la-Rivière, dans la Manche. Accessible à tous, le terrain est disponible tous les jours de la semaine ainsi que le week-end, vous permettant de pratiquer le tennis en toute liberté, selon vos envies et vos disponibilités.

Profitez de la location horaire de terrain de tennis, sans licence ni adhésion obligatoire. Une solution simple et flexible pour organiser un match entre amis, vous entraîner ou découvrir le tennis dans un cadre agréable.

La commune de Saint-Jean-de-la-Rivière met à votre disposition 1 terrain extérieur en béton poreux, idéal pour profiter d'une partie de tennis en plein air.

Que vous soyez débutant ou joueur confirmé, venez pratiquer le tennis à Saint-Jean-de-la-Rivière et bénéficiez d'un équipement de qualité au cœur de la Manche.

Praktische info

Klantbeoordelingen

4.3
11 reviews
Bekijk alle beoordelingen →

Veelgestelde vragen over Commune de Saint-Jean-de-la-Rivière

Hoe reserveer ik een tennisterrein bij Commune de Saint-Jean-de-la-Rivière?
Reserveer online via Anybuddy in 3 stappen: 1) kies een tijdslot uit de real-time beschikbaarheid van Commune de Saint-Jean-de-la-Rivière, 2) selecteer het uur en het terreintype, 3) betaal veilig online. Onmiddellijke bevestiging. De club bevindt zich Chemin des Mielles 50270 Saint-Jean-de-la-Rivière.
Hoeveel kost een tennisterrein bij Commune de Saint-Jean-de-la-Rivière?
De prijzen voor een tennisterrein bij Commune de Saint-Jean-de-la-Rivière variëren afhankelijk van het tijdslot, de duur en het terreintype. Raadpleeg de beschikbaarheid op deze pagina voor real-time prijzen.
Kan ik een reservatie bij Commune de Saint-Jean-de-la-Rivière annuleren?
De annuleringsvoorwaarden van Commune de Saint-Jean-de-la-Rivière worden vermeld bij de reservatie. De meeste Anybuddy-partnerclubs bieden gratis annulering tot 24u of 48u voor het tijdslot.

Tennis · 1 veld

#1 in België voor veldboeking

+600 000 sporters vertrouwen ons

Klantenservice 7 dagen per week

Apple PayVisaStripeGoogle PayMastercardAmerican Express

🔒 100% veilig betalen

Anybuddy

4,8/5

Sluit je aan bij onze 600 000 spelers!