Aller au contenu principal
Ham
As Eppeville Tennis-Pays Hamois - Photo principale
As Eppeville Tennis-Pays Hamois
Bekijk beschikbaarheid

Boek een baan voor tennis bij As Eppeville Tennis-Pays Hamois

Banen
2
Prijs
Afhankelijk van de speeltijd
Reservering
Online

Situé à Ham dans l'Est de la Somme, le tennis club de Ham vous accueille tous les jours de la semaine ! 2 terrains intérieurs en résine sont à votre disposition pour venir frapper vos meilleurs coups droit ! Venez pratiquer le tennis en famille, entre collègues ou entre amis ! Vous aurez accès aux vestiaires et toilettes. Un parking se situe juste devant la structure !

Praktische info

Klantbeoordelingen

5.0
2 reviews
Bekijk alle beoordelingen →

Veelgestelde vragen over As Eppeville Tennis-Pays Hamois

Hoe reserveer ik een tennisterrein bij As Eppeville Tennis-Pays Hamois?
Reserveer online via Anybuddy in 3 stappen: 1) kies een tijdslot uit de real-time beschikbaarheid van As Eppeville Tennis-Pays Hamois, 2) selecteer het uur en het terreintype, 3) betaal veilig online. Onmiddellijke bevestiging. De club bevindt zich 22 Rue Victor Hugo 80400 Ham.
Hoeveel kost een tennisterrein bij As Eppeville Tennis-Pays Hamois?
De prijzen voor een tennisterrein bij As Eppeville Tennis-Pays Hamois variëren afhankelijk van het tijdslot, de duur en het terreintype. Raadpleeg de beschikbaarheid op deze pagina voor real-time prijzen.
Kan ik een reservatie bij As Eppeville Tennis-Pays Hamois annuleren?
De annuleringsvoorwaarden van As Eppeville Tennis-Pays Hamois worden vermeld bij de reservatie. De meeste Anybuddy-partnerclubs bieden gratis annulering tot 24u of 48u voor het tijdslot.

Tennis · 2 velden

#1 in België voor veldboeking

+600 000 sporters vertrouwen ons

Klantenservice 7 dagen per week

Apple PayVisaStripeGoogle PayMastercardAmerican Express

🔒 100% veilig betalen

Anybuddy

4,8/5

Sluit je aan bij onze 600 000 spelers!